Tesla Solar Roof

Dyskusje i rozmowy na temat dachówek Solar Roof oraz paneli fotowoltaicznych Tesla Solar.
Awatar użytkownika
sebaa
Administrator
Posty:154
Rejestracja:12 lis 2017, 20:02
Tesla Solar Roof

Post autor: sebaa » 16 lis 2017, 13:34

Tesla Solar Roof - solarne dachówki od Tesli z panelami fotowoltaicznymi w środku, które mogą wytwarzać prąd elektryczny. Poniżej kilka najważniejszych pytań i odpowiedzi związanych z produktem Tesla Solar Roof.


solar-roof.png
tesla solar roof
Jak mogę dokonać rezerwacji na Solar Roof?

Rezerwacji możesz dokonać pod tym adresem. Podczas składania zamówienia będziesz musiał wpłacić równowartość 1.000 $, by je potwierdzić.

Kiedy mój Dach Solarny będzie zamontowany?

Instalacje Solar Roof mają rozpocząć się w czerwcu 2017 w niektórych regionach USA. Gdy rozwiniemy produkcję, rozpoczniemy dostawy na arenie międzynarodowej. Dla krajów Europy będzie to jednak nie wcześniej niż w 2018 roku.

Z jakiego kraju mogę złożyć zamówienie na Solar Roof?

Na naszej oficjalnej stronie tesla.com jest lista krajów, gdzie są dostępne nasze usługi. Każdy Klient zainteresowany zakupem z tych państw może dokonać zakupu.

UWAGA: Na liście nie ma Polski, jest tylko szerokopojęty region “Others Europe”. Kiedy tylko uda mi się potwierdzić możliwość zamawiania dachu do Polski, informacja pojawi się na stronie.

Czy do dach mogę domówić także akumulator Powerwall?

]Oczywiście. Dach solarny został zaprojektowany w taki sposób, by działał właśnie z akumulatorem domowym Powerwall. Zamówienia możesz dokonać w jednym formularzu.

Co z moim starym dachem, który znajduje się teraz na domu?

Tesla zadba o cały proces montażu, od demontażu starego dachu, przez położenie nowego i podłączenie instalacji Powerwall.

Czy mogę anulować swoje zamówienie na Solar Roof?

Tak możesz to zrobić, dopóki nie potwierdzisz zakupu. Anulacji możesz dokonać logując się na swoim koncie Tesla. Zwrot depozytu dostaniesz do 3 tygodni, w zależności od kraju, z którego pochodzisz.

solar-roof2.png
tesla solar roof
ODPOWIEDZ