Hulajnoga elektryczna EcoRider L8 DualMotor 1600W Opinia

Czyli rozmowy na wszystkie tematy.
Rafciu
Posty:1
Rejestracja:08 sie 2019, 16:59
Hulajnoga elektryczna EcoRider L8 DualMotor 1600W Opinia

Post autor: Rafciu » 08 sie 2019, 17:08

Cześć od niedawna jestem posiadaczem hulajnogi ecorider L8 dualmotor 1600W. Cena tego pojazdu jest bardzo atrakcyjna w odniesieniu do parametrów jakie oferuje ten pojazd. Hulajnoga elektryczna L8 dualmotor jeździ aż do 60 km/h, a zasięg jaki może osiągnąć to ok. 50 km. Zasięg może być nawet większy w zależności na jakim biegu się poruszamy, mi np. na pierwszym biegu czyli 25km/h udało się osiągnąć ok. 90km.
Do użytkowania hulajnogi ecorider L8 przekonały mnie świetne parametry jezdne, oraz solidna konstrukcja już na pierwszy rzut oka widziałem, że ten pojazd jest stworzony dla mnie. Jeśli chodzi o serwisowanie pojazdu sprzedawca zapewnił serwis na miejscu czyli w Warszawie i wszystkie naprawy praktycznie są wykonywane od ręki. 8-)

Hulajnogę można zobaczyć w sklepie z hulajnogami elektrycznymi, który znajduję się w Warszawie na ul. Wałbrzyskiej 11 lokal 37 jest to centrum handlowe land budynek A obok metra Służew lub można poczytać o tej hulajnodze na stronie internetowej sprzedawcy http://www.eco-way.pl tam też możecie poczytać o innych świetnych pojazdach. ;)
ODPOWIEDZ